Jak oddlužení funguje?

Pokud vás zajímá, jak oddlužení funguje či zvažujete osobní bankrot, udělejte první krok. Spojte se s námi a domluvíme se na nezávazné konzultaci zdarma. Působíme na území celé České republiky, a proto nás neváhejte kontaktovat, ať už jste odkudkoliv. Na osobní schůzce probereme všechny vaše možnosti a navrhneme pro vás nejoptimálnější řešení.

Ve spojení s našimi obchodními zástupci (zkušenými makléři) zhodnotíme vaši dluhovou situaci, připravíme odbornou analýzu týkající se oddlužení a informujeme vás podrobně o možnostech jak vyhlásit osobní bankrot.

Jak oddlužení probíhá

Samotné oddlužení musí být povoleno na základě návrhu krajského soudu. Návrh na oddlužení neboli osobní bankrot můžete podat osobně (případně může insolvenční řízení zahájit i věřitel). Pokud se s námi spojíte, pak vám ve spojení s obchodními zástupci - makléři návrh na osobní bankrot připravíme. Vy jej pouze doručíte na soud, čímž ušetříte spoustu času a starostí.

Co se týká způsobu oddlužení, tak jej není možné zvolit. Návrh u soudu podávají samotní věřitelé. Pro úplnost si ovšem řekneme, jaký způsob oddlužení může nastat:

  1. Zpeněžnění majetkové podstaty. Výnos z prodeje souhrnu majetku dlužníka musí pokrýt minimálně 30 % z hodnoty přihlášených závazků věřitelů. Při tomto způsobu oddlužení se postupuje podle pravidel platných pro konkurs. Oddlužení je rychlejší.
  2. Plnění splátkového kalendáře. Dlužník je povinen po dobu 5 let měsíčně splácet nezajištěným věřitelům ze svých příjmů. Je potřeba plnit mnoho povinností, které může kontrolovat insolvenční správce, ale i samotní věřitelé.

 

POZOR: Jakmile je oddlužení ukončeno, může dlužník požádat soud o prominutí závazků, díky čemuž mu může být uděleno osvobození od placení.

 

Oddlužení po celé České republice

Naši poradci oddlužení, kteří nabízejí konzultace oddlužení zdarma se pohybují po celé České republice. Nezáleží tak na tom, zda hledáte oddlužení Strakonice, oddlužení Česká Lípa, oddlužení Opava, oddlužení Teplice nebo oddlužení kdekoli odjinud z České republiky. Naši poradci oddlužení jsou Vám k dispozici pro řešení Vašeho osobního bankrotu skutečně kdekolic. Kontaktujte nás, abychom Vám mohli domluvit konzultaci oddlužení zdarma v místě Vašeho bydliště.

 

Oddlužení zdarma - garance vrácení peněz

Chcete si být jistí, že svým oddlužením nepřijdete o další peníze, protože naletíte podvodníkům nebo proto že poradce oddlužení neodvede svou práci dobře? S námi takovéto obavy mít nemusíte. My naši práci odvádíme vždy na 100 % a záleží nám na tom, aby Vaše oddlužení bylo úspěšné a abyste se dostali z finančních problémů. Garantujteme Vám vrácení všech peněz, které nám zaplatíte za oddlužení, pokud soud návrh insolvence zamítne.

 

Oddlužení rychle

Je nám zcela jasné, že když jste ve finančních problémech, každá minuta hraje roli - proto nabízíme oddlužení rychle a spolehlivě. Pokud jste ve finančních problémech a valí se na Vás tlak věřitelů, kterým nezvládáte splácet své závazky, máte strach z exekuce nebo z vyhrožování, pak neváhejte a řešte situaci oddlužením co nejrychleji. Kontaktujte nás, abychom Vám mohli domluvit konzultaci oddlužení zdarma, na které s poradcem oddlužení vše proberete a domluvíte.

 

Konzultace oddlužení zdarma

Pokud máte zájem o oddlužení, není na co čekat, protože oddlužení osobním bankrotem vyřeší Vaše finančí problémy rychle a spolehlivě. Protože jsme si jistí výbornou prací našich poradců oddlužení, nabízíme úvodní konzultaci oddlužení zdarma, na které s poradcem oddlužení vše proberete a zjistíte, jaké jsou podmínky oddlužení a jak lze Vaše finanční situace řešit co nejrychleji.