Oddlužení

Pokud nejste schopni splácet své závazky, dostali jste se do tíživé finanční situace a hrozí vám exekuce či vymáhání dlužných splátek, využijte oddlužení podle insolvenčního zákona. Oddlužení ve spojení s obchodními zástupci (zkušenými makléři) vám z nepříjemné finanční situace pomůže a to zcela legální cestou.

Oddlužení: snižte svůj dluh až o 70 %

Oddlužení nebo také osobní bankrot je jediným legálním řešením, které umožňuje dlužníkovi splácet jeho závazky vůči věřitelům. Jakmile vyhlásíte osobní bankrot, dojde ke sjednocení všech vašich závazků vůči dlužníkovi. Oddlužení vám musí povolit soud, který rovněž stanovuje konkrétní způsob oddlužení, zastavuje exekuci a vymáhání dlužných splátek. POZOR: Celkový dluh může být snížen až o 70 %

Výhody oddlužení

Mezi hlavní výhody oddlužení patří nejen možnost snížení celkového dluhu až o 70 %, ale také budete ze zákona ochráněni. To znamená, že vaše závazky budou řešeny podle insolvenčního zákona. Díky tomu nelze podat žalobu k civilnímu soudu, využít rozhodce nebo vykonat exekuci. Další výhodou oddlužení je zastavení nárustu objemu závazků. Řeší se pouze závazky v aktuální výši a zároveň dojde ke snížení celkové úhrady až na 30 % jejich hodnoty (týká se nezajištěných věřitelů).

Během oddlužení můžete libovolně disponovat svým majetkem a nespornou výhodou je také možnost soudního prominutí úhrady nesplacených nebo nepřihlášených závazků.

Spojte se s námi

Jestliže se vás nepříjemná finanční situace týká a zvažujete osobní bankrot, neváhejte nás kontaktovat. Sjednejte si s námi nezávaznou schůzku, na které probereme všechny vaše možnosti a navrhneme pro vás nejoptimálnější řešení. Ve spojení s našimi obchodními zástupci (zkušenými makléři) zhodnotíme vaši dluhovou situaci, připravíme odbornou analýzu týkající se oddlužení a informujeme vás podrobně o možnostech jak vyhlásit osobní bankrot.

Oddlužení - osobní bankrot

Oddlužení je jeden z nejlepších způsobů, jakým můžete vyřešit své finanční problémy. Naše společnost nabízí možnost oddlužení snadno, rychle a v souladu s Insolvenčním zákonem. Svých finančních problémů se tak zbavíte rychle a budete zase moci klidně spát.

Řešení finančních problémů oddlužením je efektivní a bezproblémové, protože Vám zajistí řešení nepříjemné finanční situace, kdy se na Vás valí velký tlak od věřitelů nebo se bojíte exekuce. Nikdy nedejte na vyhrožování věřitelů a na jejich nátlak, ať už je jakýkoli - do finančních problémů se může dostat kdokoli a český zákon pro to má řešení.

I ve finančních problémech jste chráněni zákonem - pokud máte dotazy k oddlužení nebo máte obavu, že je Vaše situace neřešitelná, kontaktujte nás pro úvodní konzultaci zdarma!

Máte finanční problémy a hrozí Vám exekuce?

Dostali jste se do finančních problémů, třeba protože jste si vzal půjčku, kterou nyní nejste schopni splácet? Popřípadě jste si půjčili u soukromníka nebo lichváře a valí se na Vás nyní příliš vysoké splátky nebo úroky z prodlení, které Vás přivádějí do finančních problémů, protože je ze svého příjmu nejste schopni splácet?

Není žádná ostuda, že jste se do finančních problémů se splácením úvěrů a půjček dostali. V takovéto situaci nejste první ani poslední, lidé se do finančních problémů dostávají dnes a denně a není na tom nic, co by se nedalo řešit, byť se Vám to tak momentálně může zdát.

Finanční problémy lze řešit oddlužením, neboli osobním bankrotem, se kterým Vám rádi pomůžeme rychle a v souladu s Insolvenčním zákonem. Pokud se na Vás valí tlak upomínek, vyhrožování nebo vysokých úroků z prodlení splácení Vašich půjček, pak je vhodné jednat rychle a své finanční problémy rychle a efektivně vyřešit oddlužením neboli osobním bankrotem.

Lze řešit finanční problémy oddlužením?

Neřešete situaci dluhů a finančních problémů dalším a dalším půjčováním si, to povede pouze ke zvyšování Vašich dluhů a Vy se z tohoto kolečka budete jen těžko dostávat. Vyřešte svou situaci s finančími problémy oddlužením, tedy osobním bankrotem.

Nabízíme řešení osobního bankrotu v souladu s Insolvenčním zákonem, a to oddlužením v několika variantách, například oddlužení podnikatelů, oddlužení fyzických osob, nebo také oddlužení manželů a oddlužení nemovitosti.

Stejně tak nabízíme také oddlužení Teplice, oddlužení Strakonice, oddlužení Česká Lípa nebo oddlužení Opava, ale také oddlužení Praha nebo oddlužení v jakémkoli dalším městě v České republice.

Kalkulačka oddlužení zdarma

Pokud máte pocit, že jsou Vaše finanční problémy neřešitelné, opak je pravdou - řešením, které je správné a pro Vás bezpečné, je oddlužení neboli osobní bankrot.

Nezáleží, zda hledáte oddlužení Teplice, oddlužení Strakonice nebo oddlužení Opava a oddlužení Česká Lípa, popřípadě oddlužení po celé České republice, naši poradci za Vámi přijedou všude, kde to kvůli oddlužení potřebujete. 

Navíc naši kalkulačku oddlužení můžete využít odkudkoli, z pohodlí svého domova a zcela zdarma! Kalkulačka oddlužení zdarma Vám nabízí rychlý výpočet oddlužení, jak by mohlo v praxi vypadat. 

Pokud Vás zajímá kalkulačka oddlužení zdarma, vyplňte základní údaje do kalkulačky oddlužení výše. Kalkulačka oddlužení online Vám zcela zdarma, rychle a přehledně spočítá, jak by oddlužení mohlo vypadat.

Pro přesný výpočet oddlužení přesně na míru Vaší situace je potřeba se domluvit na nezávazné konzultaci oddlužení zdarma, kde Vám bezplatně náš odborný poradce s výpočtem oddlužení i s celým procesem oddlužení a osobního bankrotu rád a ochotně pomůže.

Konzultace oddlužení zdarma

Máte jakoukoli otázku k oddlužení? Naši poradci jsou Vám plně k dispozici pro dotazy zdarma, neváhejte nás proto kontaktovat, abychom Vám mohli veškeré otázky týkající se oddlužení nebo osobního bankrotu zodpovědět.

Zajímá Vás oddlužení Teplice, oddlužení Opava, oddlužení Česká Lípa nebo oddlužení Strakonice? Naši poradci oddlužení se pohybují po celé České republice, a ať už tedy hledáte oddlužení osobním bankrotem kdekoli po naší republice, pak jsou Vám plně k dispozici. Kontaktujte nás, abychom Vám mohli doporučit nejbližšího poradce oddlužení ke konzultaci zdarma!